Каталог

Знищувачі літаючих комах

Тепла пора року добре всім, крім докучають комарів, мошок і інших літаючих шкідників. Замість відпочинку, насолоди сонячними ваннами або прогулянки по лісі на перший план виходить боротьба з комахами , що рояться навколо. Існує маса способів позбутися від настирливих «гостей»: мазі, спреї, фумігатори, тліючі спіралі - всі вони просякнуті хімічними речовинами, згубними або неприємними для більшості літаючих комах. Один великий недолік цих коштів - можливість прояву алергічної реакції. Що ж робити, якщо щоночі оточують комарі, а від традиційних засобів стає тільки гірше?

Представляємо Вашій увазі відлякувач комарів - технологію нового покоління, абсолютно нешкідливу для людей і нестерпний для комарів і інших літаючих комах. Принцип його дії подібний до фумігаторами, але на відміну від нього, відлякувач використовує ультразвук - не помітні людським вухом хвилі. Впливу на локацію певного радіуса, прилад позбавить Вас від дзижчання під вухом і неприємних укусів більш щадним методом, ніж знищувач комарів промисловий або побутовий.

Переваги використання даного гаджета:

  • безпеку для людини, домашніх вихованців, навколишнього середовища;
  • ефективне усунення кровососів;
  • простота експлуатації;
  • мобільність - можна встановити як біля будинку, так і взяти з собою на лісовій пікнік.
  • доступна ціна.

Якісний відлякувач комах купити можна тільки у офіційного імпортера даних гаджетів. Саме таким є ТОВ «Ізотронік». Наша компанія реалізує прилади для відлякування, знищення комарів з гарантією якості, що відповідає міжнародним стандартам. Хочете побачити ефект від використання пристрою - замовляйте обладнання у нас!

Радикальне рішення в боротьбі з комарами

Потрібно сказати, що не завжди доречно відлякувач комарів купити , іноді потрібно більше дієвий засіб, яким є знищувач . Такий прилад можна встановити на вулиці і в приміщенні, він не виділяє небезпечних хімічних речовин і в той же час радикально вирішує проблему нав'язливих комах.

Якщо ультразвуковий відлякувач комарів відганяє шкідників від людини, то знищувач діє за принципом пастки: заманити і вбити. Різні види приладів розрізняються по:

  • способу залучення;
  • потужності;
  • площі, яка захищається;
  • розміром;
  • принципом роботи (мережа, батарея).

Дані фактори визначають вартість конкретної моделі. У каталозі «Ізотронік» Ви можете підібрати прилади з категорій промислові знищувачі, гаджети для терас, на сонячних батареях і ін. Який би Ви не вирішили знищувач комах купити , у нас знайдете тільки найкраще.

Як же діє прилад? Зовні він схожий на світильник, електронну лампу, в центрі якої знаходиться джерело ультрафіолету, обтягнутий дротом, по якій проходять розряди електроструму. Світло приваблює комах, а струм знищує. Дуже проста конструкція є одночасно дуже ефективною.

Вам докучають комарі? Хочете позбутися від неприємних мошок? Замовляйте відлякувач, знищувач комах в онлайн-магазині ТОВ «Ізотронік» і насолоджуйтеся спокійним існуванням в теплу пору року. З якісним обладнанням літаючі шкідники зникнуть назавжди!