Каталог

Відлякувачі

Відпугувачі гризунів

Ультразвук - ефективний засіб в боротьбі з гризунами

Проблема боротьби з гризунами донині не втрачає своєї гостроти. Щури, миші завдають непоправної шкоди господарству, знищують їстівні припаси, прогризають діри, псують кабелі, а також є переносниками безлічі небезпечних захворювань, інфекцій. Сьогодні «дідівські» методи винищення гризунів вже не дають високу ефективність і можуть бути небезпечні для оточуючих. Агресивні отрутохімікати, як правило, негативно позначаються на здоров'ї людей і домашніх вихованців. Та й отруєні, дохлі гризуни - видовище не з приємних.

Піддавати здоров'я своїх близьких на небезпеку більше немає потреби. Сучасний відлякувач гризунів та щурів ефективно і безпечно позбавить Вас від шкідників. Створений на основі інноваційних розробок вчених, прилад вирішить проблему легко, оперативно, на тривалий термін. Його дієвість оцінять не лише жителі квартир, будинків, а й виробничі організації, склади, цехи з величезними площами.

Швидко купити відлякувач гризунів найвищої якості можна в онлайн-магазині ТОВ «Ізотронік». Каталог пропонує широкий асортимент обладнання, розділеного за категоріями:

 • побутові відлякувачі;
 • промислові відлякувачі;
 • автономні відлякувачі.

В кожному з розділів Ви можете знайти необхідну модель приладу, ознайомившись з описом товару, і виключити можливість заподіяння гризунами шкоди.

Принцип роботи ультразвукового відлякувача

В основі наукових розробок, завдяки яким працює ультразвуковий відлякувач гризунів , лежить інформація біологів про те, що тварини, зокрема гризуни, болісно реагують на високочастотні звуки . Ультразвуковий сигнал сприймається ними як небезпека, викликає паніку, провокує неспокій, тривогу, дискомфорт. Саме на цьому факторі і заснована дія приладу.

Основна складова відлякувач - генератор, що випромінює страхітливі для гризунів звуки. Впливаючи на нервову систему маленьких шкідників, він змушує їх залишати місце проживання, розташоване в радіусі дії ультразвуку. При цьому, людське вухо не сприймає діапазон звуків, на яких працюють ультразвукові відлякувачі гризунів , тому прилади є абсолютно безпечними для людей, домашніх улюбленців.

Переваги даного приладу просто очевидні:

 • простота використання;
 • доступна ціна;
 • широкий діапазон дії;
 • мала споживана потужність (робота від мережі або акумулятора);
 • довгострокова дія - гризуни не встигають адаптуватися до звуку.

Різноманітність відлякувачів в інтернет-магазині «Ізотронік»

Ви можете купити відлякувач щурів різної потужності. Від неї залежить радіус дії приладу. В онлайн-магазині ТОВ «Ізотронік» можна знайти пристрої різних потужних характеристик, розрахованих на приміщення різних параметрів. Підібрати товар під необхідні умови можна легко і швидко.

Хочете купити ультразвуковий відлякувач мишей , щоб шкідники не докучає Вам відпочинку або не псували складські запаси? Загляньте в наш онлайн-магазин - Ви здивуєтеся асортименту продукції.

Чому серед всіх подібних компаній варто віддати перевагу саме нам?

 1. «Ізотронік» - лідер на ринку товарів для боротьби зі шкідниками. Нашими послугами користуються відомі українські компанії, тому у них на складах, в офісах, цехах завжди чисто, акуратно.
 2. Потужний ультразвук від гризунів купити дуже просто. Виберіть товар, зв'яжіться з нашим менеджером і отримуйте замовлення оперативно.
 3. Наша компанія - офіційний імпортер електронних приладів в Україні. Всі вони відрізняються високою якістю, відповідним міжнародним стандартам.

Хоч би якими були проблеми з гризунами, купити ультразвук від мишей стане кращим рішенням!