МОДЕЛЬ Ground Rodent Repeller UP-155 BY-A107 BY-A107C UP-1515
Зовнішній вигляд приладу
борьба с кротами
отпугиватели кротов
отпугиватели кротов
купить отпугиватель кротов
Площа ефективного поширення сигналу, м2 до 650 (в залежності від типу грунту) до 800 (в залежності від типу грунту) до 800 (в залежності від типу грунту) до 800 (в залежності від типу грунту)
Габаритні розміри (см) (L)41х(D)15 (L)41,5х(D)5,6 (L)41,5х(D)5,6 (L)41,5х(D)4
Вага без елементів живлення (г) 280 450 450 450
Напруга живлення (В) DС 3,6 6V DC/1,5Вх4шт 6V DC/1,5Вх4шт DС 6
Кількість використовуваних елементів живлення (шт) 1 шт. (amorphous silicon) 4 4 4
Тип елементів живлення AAA size 1.2V / 1000mAh Ni-MH D/UM1/R20 D/UM1/R20 D/UM1/R20
Час роботи від сольових батарейок (місяців) - до 6 до 6 до 5
Робоча частота (Гц) 400 (>65дБ) звукові коливання 400 ± 100 Гц (> 65dB) звукові коливання 400 ± 100 Гц (> 65dB) звукові коливання 400 (>65дБ) звукові коливання
Режим роботи час роботи біля 2 сек, потім пауза 20-25 сек час роботи біля 2 сек, потім пауза 20-25 сек час роботи біля 2 сек, потім пауза 20-25 сек час роботи біля 2 сек, потім пауза 20-25 сек
L.E.D. индикатор ні ні ні так
Корпус / колір не горюча пластмаса ABS / зелений алюмінієвий сплав / вогнестійкий ABS пластмас алюмінієвий сплав / вогнестійкий ABS пластмас алюмінієвий сплав / сріблястий
Додатково в комплект входить 1 Ni-MH акумулятор - вібромотор у комплект входять 4 сольові батарейки
Гарантія 6 місяців 6 місяців 6 місяців 6 місяців
Відповідають вимогам
Ціна (з ПДВ) 409,50 грн. 495,60 грн. 599,40 грн. немає в наявності

Ефективна боротьба з кротами

Кроти хоч і приносять істотну користь навколишньому середовищу, але в той же час дуже сильно докучають дачникам, сельскохозяйственнікам. Ці тварини поїдають коріння сільгосп культур, плодових дерев, знищують черв'яків. Назавжди позбутися від них допомагають відлякувачі кротів - ефективні і прості електронні прилади.

Принцип дії відлякувача заснований на відтворенні ультразвуку, який не переносять землекопи. Прилад випромінює хвилі через певні проміжки часу, провокуючи крота покинути місце проживання і вибратися за межі радіусу дії пристрою. Так, купити відлякувач кротів - сувора необхідність для тих, хто бажає зберегти урожай в цілості. При регулярному впливі сад або поле повністю звільнитися від непроханих землекопів.

Що потрібно знати при покупці відлякувач кротів

Сучасний відлякувач кротів - оснащення, що створює звукові вібрації тривалістю до 3 секунд і перервами до 60 секунд. Працює ультразвук від кротів за рахунок вбудованого мотора, харчується від соляних батарейок або сонячної панелі. Корпус «лякалки» для кротів зроблений з алюмінію або міцного пластику, йому не страшні несприятливі погодні умови, він відмінно переносить механічні дії. Але на зиму його краще прибирати з ділянки.

Ефективно проганяючи кротів, прилад є абсолютно нешкідливим для людини. Вухо не вловлює ультразвукових коливань, які розповсюджуються відлякувачем. Таким чином, навіть діти можуть перебувати в радіусі дії пристрою без шкоди здоров'ю. Чи не впливає засіб від кротів (купити можна швидко і легко) і на домашніх вихованців.

Якщо Ви встановили прилад, то ефекту можна очікувати вже на 2-3 день. Спочатку кроти активізуються, сполохані неприємними звуками, але вже через короткий час їх діяльність перестане докучати садівникам.

Різні моделі охоплюють різну територію - від 600 до 1500 кв.м. Дані параметри залежать, в першу чергу, від типу грунту, в якому мешкають кроти. Для збільшення надійності можна встановити кілька подібних пристроїв. Зазвичай електронний відлякувач кротів поміщається в центрі ділянки, а якщо площа велика, то по периметру.

Купити якісний відлякувач в Києві

Офіційним імпортером продукції, спрямованої на боротьбу зі шкідниками, є ТОВ «Ізотронік». Інноваційні розробки найвищої якості представлені в нашому онлайн-каталозі. Кожна модель відлякувача відповідає міжнародним стандартам, має гарантію.

Щоб замовити одне з представлених засобів, досить зв'язатися по телефону з менеджером. Якщо вам потрібна допомога, фахівець відповість на всі запитання.

З компанією «Ізотронік» боротьба з кротами стане швидкою, ефективною, доступною!

Боротьба з кротами на городі

Як швидко позбутися кротів на власній ділянці

Кроти - це комахоїдні гризуни, які нерідко поселяються в наших садах і городах. Будучи чудовими копачами, кроти відмінно приживаються на облагороджених земельних ділянках, земля на яких завжди зволожена і сповнена їстівної їжі. В результаті діяльності таких ось сусідів з’являються розриті клумби, зіпсовані газони і коренева система рослин і овочів. Саме тому питання як боротися з кротами турбує людину вже декілька тисячоліть. Дати однозначну відповідь важко, адже засобів для боротьби людство розробило дуже багато.

Рішення з низкою ефективністю

Як позбутися крота на городі народними методами? Скоріш за все, найпопулярнішим і відомим засобом продовжує бути встромлена в землю палиця, бажано залізна, на кінці якої тріпоче металева банка, видаючи неприємний брязкіт на всю округу при найменшому подиху вітерця. Дивно, але іноді це дійсно ефективна боротьба з кротами.

В той же час, мабуть, ці тваринки часто мабуть полюбляють важкий рок. Від цього безперервного брязкоту люди самі готові втекти з городу, заткнувши вуха, але цей відлякувач кротів не працює.

Інший засіб, у якому захована боротьба з кротами на городі, теж оснований на впливі на ніжний слух небажаного гостя - закопування в землю пляшок з-під шампанського. Пляшки вкопують під кутом 45 градусів на добре продувається місці. Але старці кажуть, що очерет ефективніше. Його довгі стебла (необхідно знайти рослину довжиною під 2м) встромляють глибоко в землю в кожну нірку на поверхні землі. Коли вітер почне посилюватись, то подібні засоби змусять крота тікати з вашої ділянки якомога далі. Якщо ви ще не знаєте як позбутися кротів на городі, то є дуже велика кількість методів, які дозволяють скористатися сильним нюхом цієї тварини.

Відлякувач кротів

Боротьба з кротами на городі може вестися завдяки спеціальному ганчір’ю, яке напередодні ви змочите усілякими різкими та бридкими речовинами:

  • Гасом;
  • Нашатирем;
  • Нафталіном;
  • Тухлими яйцями чи рибою.

Необхідно лише розуміти, що відлякувач кротів може й не подіяти. Розумним тваринкам може спасти на думку провести закупорку ходів з різким запахом. Натомість вони зроблять багато нових, щоб забезпечити краще вивітрювання своїх ходів. Ефективна боротьба з кротами не має нічого спільного і з карбідом кальцію, який часто кидають в норки, після чого додають води. Не знаючи як боротися з кротами, люди часто користуються сірчаним димом, для чого купують спеціальні шашки. Але цей спосіб може не тільки випхати крота з ділянки, але й нанести непоправимі пошкодження культурним рослинам.

Через це боротьба з кротами на городі може вестись такими шашками, але якщо тільки на городі немає ніяких рослин. Тобто починати боротьбу слід то засаджування ділянки. В тому разі, якщо не знаєте як позбутися крота на городі, то заради розваги можете скористатися засобом, який полягає у тому, щоб позаливати в ходи велику кількість холодної води. В тому разі, якщо ви користаєтесь лічильником для води, то засіб, як боротися з кротами, треба обрати інший. Адже у цьому разі необхідно буде витратити величезну кількість води, так як лабіринти кроти роблять дуже великі.

Ефективна боротьба з кротами

Деякі поради про те як позбутися кротів на городі, пропонують засадити кордон ділянки бобами. В тому разі, якщо вам не вдасться зробити гарний відлякувач кротів, то ви залишитесь хоча б з непоганим врожаєм. Хоч якесь полегшення! Дехто запевняє, що рябчик імператорський (квітуча рослина) забезпечить власників городів засобом, яким є ефективна боротьба з кротами. Рослина відрізняється доволі смердючою цибулиною, зустрівшись з якою під землею, тварина збігає якомога далі. Якщо ви не знаєте, як позбутися крота на городі, то можете спробувати подібне рішення. Скоріш за все, кротові потрібно не тільки зіткнутися, а й утнутися в неї та зробити глибокий вдих.

Для тих, хто не знаю як позбутися кротів на городі, деякі любителі неординарного дозвілля радять кидати в норки кротів петарди. Для збільшення ефекту пропонують закидати одразу декілька. Важко сказати наскільки боротьба з кротами на городі в такому разі буде ефективною, але сусіди точно не будуть у захваті.

Засоби активної боротьби

Щоб активно боротися з кротами і сліпцями використовують різноманітні методи, серед яких часто використовують ультразвуковий відлякувач кротів. Також ефективна боротьба з кротами може проводитися відлякувачем кротів з сонячною батареєю. Однак для того щоб робота пристрою була ефективною, слід врахувати на яку зону дії розрахований той чи інший відлякувач кротів та уважно вивчити інструкцію, а також рекомендацію по настановних робіт. Наприклад, особливо важливо встановлювати прилад використовуючи рукавички через те, що кроти напрочуд чутливі до запаху. Таким чином ви можете відповісти на питання, як боротися з кротами. Дотримуючись всі зазначені вимоги, ви з легкістю зможете розпрощатися з небажаними «сусідами».

Як боротися з кротами

Ті, хто ще не зрозумів як позбутися крота на городі, повинні скористатися ультразвуковим відлякувачем кротів. Це стаціонарний виріб, що випромінює звук певної частоти. Відчуваючи подібне хвильове випромінювання, гризуни починають відчувати себе дискомфортно і рятуються втечею. Це найкраще рішення для тих, хто ще не знайшов спосіб як позбутися кротів на городі. Необхідно зазначити, що боротьба з кротами на городі за допомогою ультразвукового сигналу є абсолютно безпечним для здоров'я людей і зовсім не сприймається нами. Саме тому ультразвуковий відлякувач кротів вважається ефективним і дієвим засобом боротьби з кротами.

Люди, які шукають спосіб як позбутися крота на городі, часто обирають послуги Інтернет магазинів. На сайтах їм пропонують широкий вибір різноманітних виробів, які передбачають боротьбу з гризунами. Однак для того щоб відлякувач кротів відрізнявся своєю ефективністю, необхідно провести вивчення всього асортименту і зупинитись на тій моделі, яка найбільш підходить для вас. Тим, хто бажає дізнатись як позбутися кротів на городі, варто враховувати і площу ділянки, і радіус дії приладу, і занедбаність проблеми.

Як позбутися кротів на городі

Одне можна сказати з повною упевненістю - відлякувач кротів слід купувати там, де працюють справжні професіонали, що гарантують якість своєї продукції та ефективність результату.

В тому разі, якщо вами помічено, що Ваш ідеально облаштований сад покрився нерівностями у вигляді земляних норок, а плодоносні дерева і рослини почали в'янути без явних зовнішніх причин (личинки або інші шкідливі комахи), то слід провести перевірку їх кореневища. Скоріш за все вам вдасться помітити наявність значних пошкоджень. А це в свою чергу вказує про те, що ваша ділянку атакована найлютішим ворогом практично будь-якої рослини - кротами!

Як боротися з кротами? Багато хто задається питанням, що саме є їжею кротів і чому їх присутність так небажано на дачній ділянці, в саду або городі. Це може здатися дивним, проте, їжа кротів далеко не рослинність! Основне джерело живлення кротів - це черви, жуки і личинки, що живуть в удобреному родючому ґрунті. Але підчас пересування під землею вони пошкоджують корені рослин, що стаю причиною їх загибелі.

В тому разі, якщо вам необхідна ефективна боротьба з кротами, то на нашому сайті представлені одразу декілька засобів для цього. Наші спеціалісти завжди раді допомогти вам зробити вірний вибір.