Каталог
Знищувач тарганів

Раніше з тарганами билися цілими поколіннями. Вивести їх остаточно було досить проблематично, так як комахи відмінно адаптувалися до різних отруїлися. Якщо Ви до сих пір продовжуєте боротися з дрібними шкідниками, пастка для тарганів нового покоління швидко очистить дім від їх присутності.

Сучасний ринок пропонує пастки декількох видів:

 • клейові;
 • інсектицидні;
 • ультразвукові;
 • електричні.

Принцип дії всіх видів заснований на приманки. Комаха забирається всередину пристрою, залучених спеціальними сигналами, і гине. Існують пастки одноразові (клейові) і багаторазові. Найбільш ефективними є вироби багаторазового дії.

Електронні пастки для тарганів в інтернет-магазині «Ізотронік»

Шукайте, де купити пастку для тарганів , яка дасть позитивний результат? Ласкаво просимо в спеціалізований інтернет-магазин ТОВ «Ізотронік». Наша мета - позбавити Ваш будинок від шкідників раз і назавжди за допомогою асортименту пасток.

Електронні пастки з каталогу є невеликою металеву коробочку з струмопровідних дном. Всередину кладеться приманка - їжа. Комаха потрапляє в пастку і гине від удару електричного струму. Періодично пристрій потрібно очищати вручну від останків. Це найбільш екологічний, дієвий спосіб позбутися від навали тарганів. На відміну від отрути, електрична пастка не викликає адаптації - від ураження струмом комаха обов'язково загине.

Пристрій вимагає дотримання деяких правил безпеки:

 • встановлювати його в сухих, захищених від попадання вологи, місцях;
 • поверхню для розміщення того, що знищує тарганів повинна бути з негорючого матеріалу;
 • при очищенні відключати прилад від джерела живлення.

Чому серед всіх магазинів краще вибрати «Ізотронік»?

 1. Продукція імпортується від авторитетних виробників, які гарантують ефективність виробів.
 2. Вартість обладнання при цьому досить демократична, так як імпорт виконується без участі посередників.
 3. Доставка здійснюється у всі міста України.
 4. Консультації з усіх питань здійснюють кваліфіковані фахівці.

Електронна пастка для тарганів в Україні - інноваційне, ефективний засіб боротьби з комахами на всіх етапах «зараження» . Поспішайте придбати у нас і назавжди позбутися від шкідників.