Каталог
Лампи до знищувачів

Лампи для приладів, що знищують комах

Сучасні методи боротьби з літаючими комахами дуже ефективні, і при цьому абсолютно безпечні для людини. Мова йде про прилади, що впливають на комах за допомогою ультрафіолетових ламп. Інтернет-магазин «Ізотронік» пропонує купити лампу для того, що знищує комах , забезпечивши собі спокійний відпочинок протягом тривалого часу. Пристрої широко використовуються проти шкідників в приватних будинках, житлових приміщеннях, на городах, тваринницьких фермах, складах і промислових цехах.

Принцип дії ультрафіолетової лампи для знищення комах

Не секрет, що комарі, мошки, різні метелики в сутінках і темряві злітаються на світло. На цьому і заснований принцип дії лампи-пастки. Ультрафіолетове випромінювання приваблює комах навіть більше, ніж звичайне світло помітного людським оком спектра. Така лампа вставляється в спеціальне обладнання, огороджується сіткою під напругою. Побачивши світло, комарі намагаються наблизитися до його джерела і неминуче потрапляють на сітку. Останки комах падають в спеціальний піддон, який періодично необхідно очищати.

Таким чином, купити лампу-знищувач комах тим, хто бажає назавжди позбутися від докучають шкідників, просто необхідно. Ультрафіолетова хвиля лампи налаштована так, щоб не провокувати озонування повітря і не шкодити сітківці ока, навіть якщо довго дивитися на світло. Тому інсектицидну пристрій є абсолютно безпечним для людини, домашніх вихованців.

В залежності від пристрою, розрізняють кілька різновидів даних аксесуарів. За зовнішнім виглядом бувають U-образні, трубчасті і лампи розжарювання. U-образні, як правило, використовуються для побутових знищують, а трубчасті застосовуються в промислових галузях. За рівнем потужності знищувач комах (лампа) купити можна від 10 Вт до 40 Вт. Однією лампи вистачає на термін 3000-8000 годин безперервної роботи. Вибирайте більш потужний аксесуар при необхідності захистити більший простір. Він також виявиться більш довговічним.

Переваги покупки ламп в інтернет-магазині «Ізотронік»

Придбати якісні лампи для тих, що знищують комах в інтернет-магазині «Ізотронік» можна за помірною ціною. Крім того, ресурс пропонує наступні переваги:

  • Грамотні консультації. Якщо у Вас виникли будь-які питання, наші фахівці готові надати максимум інформації про той чи інший товар, умови оплати, доставки. Ми цінуємо кожного клієнта, тому забезпечуємо високий сервіс.
  • Зрозумілий інтерфейс. Даний розділ каталогу ділиться на підкатегорії, кожна з яких містить вичерпні характеристики товарів. Система фільтрації покаже тільки товари, які відповідають запиту.
  • Вигідна доставка по всіх містах України. Обрана ультрафіолетова лампа для того, що знищує комах виявиться у Вас точно в зазначений термін. Ми співпрацюємо з кращими поштовими службами, що забезпечує виконання заявок оперативно, надійно, якісно.
  • Широкий асортимент. Ви можете вибрати деталь для побутового або промислового того, що знищує, більшою чи меншою потужності, різних габаритів і корисних термінів служби.

Придбана у нас ультрафіолетова лампа знищує комах забезпечить важливою запчастиною, а Вас забезпечить спокоєм, гармонійним відпочинком на природі, присадибній ділянці.