Знищувачі GLEECON
Промислові знищувачі літаючих комах з алюмінієвого сплаву GLEECON GC1-1x20, GC1-40, GC1-60 відмінно підійдуть для використання в залах супермаркетів, м'ясних і молочних комбінатів.
Промислові прилади від гризунів
Високоефективні ультразвукові прилади для відлякування гризунів JWP-313 і TA-ER516 забезпечать підвищений рівень гігієни і безпеки виробництва та складських приміщень.
Вуличні знищувачі комах
Ефективний захист від докучливих комах на площі від 30 квадратних метрів до 1 гектара. Абсолютна безпека для навколишнього середовища і людського здоров'я. Різноманітність компактних побутових приладів і потужних пристроїв для промислової експлуатації.
Відлякувачі кротів
Кротовідлякувач (Mole Repeller) є найефективнішим, екологічно безпечним засобом боротьби з грунтовими шкідниками. Відлякувач кротів абсолютно безпечний для людини, навколишнього середовища, черв'яків, комах і рослин.
Вас вітає ТОВ "Ізотронік"
0 Клієнтів
0 Підприємств
0 Точок продажів
0 Товарних позицій
ТОВ «Ізотронік» є лідером українського ринку з продажу знищувачів комах та відлякувачів гризунів.
Нам довіряють
atb
alan
arseneevskiy_kvas
auchan
avk
billa
velukakishenia
veres
gavrilivskikurchata
gerkules
danone
karavan
komo
kzsv
carlsberg
kievhleb
mcdonalds
morshinska
eko
nasha_ryaba
nemiroff
okko
president
fozzy
Основні напрямки
 • Знищувачі літаючих комах

  Знищувачі комах від провідних світових брендів. Прилади сертифіковані на території України, відповідають стандартам якості і безпеки.

 • Відлякувачі щурів та мишей

  Високоефективні прилади для відлякування гризунів, підвищення рівня гігієни і безпеки на виробництві.

 • Знищувачі тарганів

  Компактний пристрій для надійного цілодобового захисту від тарганів в домашніх умовах.

 • Відлякувачі кротів

  Сучасний метод боротьби з грунтовими шкідниками. Пристрої генерують звукові коливання і діють в радіусі до 800 м.

Лідери продажу
Цікаві факти

Комар здатний вловити найменшу зміну концентрації вуглекислого газу з відстані в кілька сотень метрів. Ще з більш далекої відстані він розпізнає запах молочної кислоти, що входить до складу нашого поту. Наблизившись до жертви, комаха оцінює ситуацію завдяки здатності інфрачервоного зору і приземляється на шкіру, коли ми нічого не підозрюємо.

Одна пара гризунів за 2-3 роки свого життя встигає зробити на світло до 6 000 дитинчат. Не минає і трьох місяців, як нове потомство починає розмножуватися, ну і так далі. Причому у щурів не прийнято, щоб молодше покоління відправлялося шукати кращої долі в чужі краї. Якщо їжі достатньо, вони і з місця не зрушать, поки не наповнять собою ціле місто. До речі, багато регіонів, які економили на боротьбі з шкідниками під час рецесії, пережили справжній щурячий бебі-бум.

Якщо кріт не поїв протягом восьми годин, він помре. Раціон європейського крота (Talpa europaea) складається головним чином з дощових черв'яків: кротячі ходи - прекрасна пастка для черевиків. Кожен день кроту їх потрібно не менше сотні. Відкусивши голову, щоб знерухомити жертву, кріт може зберігати до 500 черв'яків живцем в підземних «коморах». Кроти також багато п'ють, і щонайменше один з численних Кротова тунелів в обов'язковому порядку виходить до канави або ставку.

Найпоширеніший тарган це Blatella Germanica. Він двоюрідний брат літаючого таргана. Живе приблизно 6 місяців. Самка зберігає близько 40 яєчок, може плодити 6-8 разів. Виходить потомство 240-320 тарганів. Досить щоб серед них було 10 самок, які плодять по 100, і протягом декількох місяців тисячі огидних істот заселять крихітну ділянку Землі.

Сезонність літаючих комах
Травень 60%
Червень 90%
Липень 80%
Серпень 55%
Вересень 20%