Знищувачі GLEECON
Промислові знищувачі літаючих комах з алюмінієвого сплаву GLEECON GC1-1x20, GC1-40, GC1-60 відмінно підійдуть для використання в залах супермаркетів, м'ясних і молочних комбінатів.
Промислові прилади від гризунів
Високоефективні ультразвукові прилади для відлякування гризунів JWP-313 і TA-ER516 забезпечать підвищений рівень гігієни і безпеки виробництва та складських приміщень.
Вуличні знищувачі комах
Ефективний захист від докучливих комах на площі від 30 квадратних метрів до 1 гектара. Абсолютна безпека для навколишнього середовища і людського здоров'я. Різноманітність компактних побутових приладів і потужних пристроїв для промислової експлуатації.
Відлякувачі кротів
Кротовідлякувач (Mole Repeller) є найефективнішим, екологічно безпечним засобом боротьби з грунтовими шкідниками. Відлякувач кротів абсолютно безпечний для людини, навколишнього середовища, черв'яків, комах і рослин.
Вас вітає ТОВ "Ізотронік"
0 Клієнтів
0 Підприємств
0 Точок продажів
0 Товарних позицій
ТОВ «Ізотронік» є лідером українського ринку з продажу знищувачів комах та відлякувачів гризунів.
Нам довіряють
atb
alan
arseneevskiy_kvas
auchan
avk
billa
velukakishenia
veres
gavrilivskikurchata
gerkules
danone
karavan
komo
kzsv
carlsberg
kievhleb
mcdonalds
morshinska
eko
nasha_ryaba
nemiroff
okko
president
fozzy
Основні напрямки
 • Знищувачі літаючих комах

  Знищувачі комах від провідних світових брендів. Прилади сертифіковані на території України.

 • Відлякувачі щурів та мишей

  Високоефективні прилади для відлякування гризунів, підвищення рівня гігієни і безпеки на виробництві.

 • Знищувачі тарганів

  Компактний пристрій для надійного цілодобового захисту від тарганів в домашніх умовах.

 • Відлякувачі кротів

  Сучасний метод боротьби з грунтовими шкідниками. Пристрої генерують звукові коливання і діють в радіусі до 800 м.

Цікаві факти

Комар здатний вловити найменшу зміну концентрації вуглекислого газу з відстані в кілька сотень метрів. Ще з більш далекої відстані він розпізнає запах молочної кислоти, що входить до складу нашого поту. Наблизившись до жертви, комаха оцінює ситуацію завдяки здатності інфрачервоного зору і приземляється на шкіру, коли ми нічого не підозрюємо.

Одна пара гризунів за 2-3 роки свого життя встигає зробити на світло до 6 000 дитинчат. Не минає і трьох місяців, як нове потомство починає розмножуватися, ну і так далі. Причому у щурів не прийнято, щоб молодше покоління відправлялося шукати кращої долі в чужі краї. Якщо їжі достатньо, вони і з місця не зрушать, поки не наповнять собою ціле місто. До речі, багато регіонів, які економили на боротьбі з шкідниками під час рецесії, пережили справжній щурячий бебі-бум.

Якщо кріт не поїв протягом восьми годин, він помре. Раціон європейського крота (Talpa europaea) складається головним чином з дощових черв'яків: кротячі ходи - прекрасна пастка для черевиків. Кожен день кроту їх потрібно не менше сотні. Відкусивши голову, щоб знерухомити жертву, кріт може зберігати до 500 черв'яків живцем в підземних «коморах». Кроти також багато п'ють, і щонайменше один з численних Кротова тунелів в обов'язковому порядку виходить до канави або ставку.

Найпоширеніший тарган це Blatella Germanica. Він двоюрідний брат літаючого таргана. Живе приблизно 6 місяців. Самка зберігає близько 40 яєчок, може плодити 6-8 разів. Виходить потомство 240-320 тарганів. Досить щоб серед них було 10 самок, які плодять по 100, і протягом декількох місяців тисячі огидних істот заселять крихітну ділянку Землі.

Сезонність літаючих комах
Травень 60%
Червень 90%
Липень 80%
Серпень 55%
Вересень 20%

Боротьба зі шкідниками

Ефективні засоби боротьби зі шкідниками

Літо - улюблене багатьма пору року, коли все цвіте і оживає. Але одночасно з людьми активізуються і природні жителі, декілька затьмарюють радість від настання тепла. Не дають комфортно відпочивати настирливі комахи? Кроти знищують дачний урожай? Докучають миші, щури, таргани ? Саме час купити відлякувачі , які стануть надійними захисниками Вашого спокою, комфорту, відпочинку.

Інтернет-магазин ТОВ «Ізотронік» пропонує широкий асортимент засобів, назавжди позбавляють від неприємних візитерів у вигляді комах, гризунів. Встановивши наше висококласне обладнання в житловому або промисловому приміщенні, Ви забудете про те, що таке шкідники! У каталозі можна знайти знищувач промисловий , відлякувачі гризунів , пастку для тарганів, різні витратні матеріали.

Як працюють знищувачі, відлякувачі?

Позбутися від докучають комах, таких як мухи, оси, комарі, мошки, моль можна за допомогою таких пристроїв, як знищувачі - електричні прилади, які використовуються в промисловому виробництві, на складах, цехах, а також в будинках, квартирах. Ефективна боротьба з шкідниками за допомогою того, що знищує здійснюється за принципом «залучення - знищення». Комахи летять на привертає фактор, де потрапляють в пастку і знищуються високою напругою. Даний вид обладнання відмінно підходить для настирливих літаючих шкідників , а ось для позбавлення від гризунів та інших тварин існує більш гуманний спосіб.

Протягом борги століть вчені-біологи вивчали поведінку тварин, комах. Відомо, що багато хто з них спілкуються між собою на звукових частотах, недоступних людському вуху. Спільні розробки біологів і фізиків явили світу інноваційні розробки, що випромінюють ультразвук. Дані прилади налаштовані на хвилі, що сприймаються гризунами, комахами як потенційно небезпечні сигнали. Вловивши подібний сигнал, тварина тут же прагне покинути територію радіусу випромінювання. Таким чином, ультразвукові відлякувачі не вбивають тварину, а всього лише проганяють його. Відлякувач обладнаний генератором, що змінює частоту хвилі автоматично - так шкідники не встигають адаптуватися до сигналу.

Переваги використання продукції ТОВ «Ізотронік»

Вигідне придбання обладнання у компанії «Ізотронік» обумовлено наступними факторами:

 • Всі прилади, представлені на віртуальній вітрині, є безпечними для людини, домашніх улюбленців. Хвилі, що випромінюються УЗ-пристроями, недоступні людському вуху, нешкідливі для вихованців.
 • Оснащення не викликає алергічних реакцій, подразнень, так як впливає не за рахунок хімічних реактивів.
 • Привести в дію відлякувач або знищувач зможе кожен. Пристрій максимально просто в експлуатації.
 • Відпугувачі стабільно, без перебоїв працюють як при низьких, так і при високих температурах. Тому їх можна ставити на вулиці, в будинку, на складі, в цеху.

Дане обладнання - вагомий внесок в Ваш спокійний відпочинок, роботу, збереження врожаю. Ціна обладнання з лишком окупається його користю. Необхідно купити ультразвуковий відлякувач або знищувач один раз, щоб відчувати ефект його дії на протязі тривалого часу.