Вас вітає ТОВ "Ізотронік"

65+

ТОВАРНИХ ПОЗИЦІЙ

Приборы для уничтожения летающих насекомых и тараканов, отпугиватели грызунов и кротов.

450+

КАФЕ І МАГАЗИНІВ

Укомплектованих кафе, магазинів і підприємств, приладами від тих, що знищують комах і гризунів

80+

ТОЧОК ПРОДАЖ

Роздрібна купівля в гіпермаркетах «Епіцентр К» і «Нова Лінія»

40000+

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

Клієнти які залишилися задоволені різними приладами компанії ТОВ «Ізотронік»

Основні напрямки

komar-min

Знищувачі літаючих комах

Знищувачі документів від провідних світових брендів. Прилади сертифіковані на території України.

mysh-min

Відлякувачі щурів і мишей

Високоефективні прилади для відлякування гризунів, підвищення рівня гігієни і безпеки на виробництві.

tarakan-min

Знищувачі тарганів

Компактний пристрій для надійної цілодобової захисту від тарганів в домашніх умовах.

krot-min

Відлякувач кротів

Сучасний метод боротьби з грунтовими шкідниками. Пристрої генерують звукові коливання і діють в радіусі до 800 м.

Сезонність літаючих комах

60%

ТРАВЕНЬ

90%

ЧЕРВЕНЬ

80%

ЛИПЕНЬ

55%

СЕРПЕНЬ

20%

ВЕРЕСЕНЬ

Цікаві факти

Комарі

Комар здатний вловити найменшу зміну концентрації вуглекислого газу з відстані в кілька сотень метрів. Ще з більш далекої відстані він розпізнає запах молочної кислоти, що входить до складу нашого поту. Наблизившись до жертви, комаха оцінює ситуацію завдяки здатності інфрачервоного зору і приземляється на шкіру, коли ми нічого не підозрюємо.

Кроти

Якщо крот не поїсть протягом восьми годин, він помре. Раціон європейського крота (Talpa europaea) складається головним чином з дощових черв'яків: кротячі ходи - прекрасна пастка для черевиків. Кожен день кроту їх потрібно не менше сотні. Відкусивши голову, щоб знерухомити жертву, кріт може зберігати до 500 черв'яків живцем в підземних «коморах». Кроти також багато п'ють, і щонайменше один з численних кротових тунелів в обов'язковому порядку виходить до канави або ставку.

Гризуни

Одна пара гризунів за 2-3 роки свого життя встигає зробити на світло до 6 000 дитинчат. Не минає і трьох місяців, як нове потомство починає розмножуватися, ну і так далі. Причому у щурів не прийнято, щоб молодше покоління відправлялося шукати кращої долі в чужі краї. Якщо їжі достатньо, вони і з місця не зрушать, поки не наповнять собою ціле місто. До речі, багато регіонів, які економили на боротьбі з шкідниками під час рецесії, пережили справжній щурячий бебі-бум.

Таргани

Найпоширеніший тарган це Blatella Germanica. Він двоюрідний брат літаючого таргана. Живе приблизно 6 місяців. Самка зберігає близько 40 яєчок, може плодити 6-8 разів. Виходить потомство 240-320 тарганів. Досить щоб серед них було 10 самок, які плодять по 100, і протягом декількох місяців тисячі огидних істот заселять крихітну ділянку Землі.

Наша перевага

dostavka-min

ДОСТАВКА

Доставка по всій Україні, будь-яким поштовим відправником.

oplata-min

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Оплата можлива за безготівковим розрахунком з ПДВ.

garantiya-min

ГАРАНТІЯ

Гарантія на продукцію 12 місяців з дня покупки.

podderzhka-min

ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ

Своевременная поддержка клиентов в рабочее время.

Боротьба зі шкідниками

Ефективні засоби боротьби зі шкідниками

Літо - улюблена багатьма пора року, коли все цвіте і оживає. Але одночасно з людьми активізуються і природні жителі, декілька затьмарюють радість від настання тепла. Не дають комфортно відпочивати настирливі комахи? Кроти знищують дачний урожай? Докучають миші, щури, таргани? Саме час купити відлякувачі, Які стануть надійними захисниками Вашого спокою, комфорту, відпочинку.

Інтернет-магазин ТОВ «Ізотронік» пропонує широкий асортимент засобів, назавжди позбавляють від неприємних візитерів у вигляді комах, гризунів. Встановивши наше висококласне обладнання в житловому або промисловому приміщенні, Ви забудете про те, що таке шкідники! У каталозі можна знайти знищувач промисловий, відлякувачі гризунів, пастку для тарганів, різні витратні матеріали.

Як працюють знищувачі, відлякувачі?

Позбутися від докучають комах, таких як мухи, оси, комарі, мошки, моль можна за допомогою таких пристроїв, як знищувачі - електричні прилади, які використовуються в промисловому виробництві, на складах, цехах, а також в будинках, квартирах. ефективна боротьба з шкідниками за допомогою того, що знищує здійснюється за принципом «залучення - знищення». Комахи летять на привертає фактор, де потрапляють в пастку і знищуються високою напругою. Даний вид обладнання відмінно підходить для настирливих літаючих шкідників, а ось для позбавлення від гризунів та інших тварин існує більш гуманний спосіб.

Протягом борги століть вчені-біологи вивчали поведінку тварин, комах. Відомо, що багато хто з них спілкуються між собою на звукових частотах, недоступних людському вуху. Спільні розробки біологів і фізиків явили світу інноваційні розробки, що випромінюють ультразвук. Дані прилади налаштовані на хвилі, що сприймаються гризунами, комахами як потенційно небезпечні сигнали. Вловивши подібний сигнал, тварина тут же прагне покинути територію радіусу випромінювання. Таким чином, ультразвукові відлякувачі не вбивають тварину, а всього лише проганяють його. Відлякувач обладнаний генератором, що змінює частоту хвилі автоматично - так шкідники не встигають адаптуватися до сигналу.

Переваги використання продукції ТОВ «Ізотронік»

Вигідне придбання обладнання у компанії «Ізотронік» обумовлено наступними факторами:

  • Всі прилади, представлені на віртуальній вітрині, є безпечними для людини, домашніх улюбленців. Хвилі, що випромінюються УЗ-пристроями, недоступні людському вуху, нешкідливі для вихованців.
  • Оснащення не викликає алергічних реакцій, подразнень, так як впливає не за рахунок хімічних реактивів.
  • Привести в дію відлякувач або знищувач зможе кожен. Пристрій максимально просто в експлуатації.
  • Відлякувачі стабільно, без перебоїв працюють як при низьких, так і при високих температурах. Тому їх можна ставити на вулиці, в будинку, на складі, в цеху.

Дане обладнання - вагомий внесок в Ваш спокійний відпочинок, роботу, збереження врожаю. Ціна обладнання з лишком окупається його користю. необхідно купити ультразвуковий відлякувач або знищувач один раз, щоб відчувати ефект його дії на протязі тривалого часу.